Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan za KANCELARIJA pozadi Univerzalna

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Viktor 11 дек. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava stan od 43m2 pogoden za kancelarija pozadi Univerzalna sala kaj Vucko. Stanot e na 3ti kat, so lift i parking/ Raspolaga so rabotna prostorija i posebna kujna.
Leaflet
Кон почеток