Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam trosoben namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goran 08 авг. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам трособен наместен стан од 85 м/2, на 4 спрат од 5 спрата (зградата има лифт), на ул. Коста Шахов бр. 6/11во Центар, зад студентскиот дом Кузман. Станот има дневна, две спални, едно купатило со џакузи, посебна просторија за перална, централно греење, 2 климатизери и две тераси.
Кон почеток