Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME TROSOBEN STAN VO CRNTAR KAJ BEKO

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 03 септ. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 00 m2
Локација: Центар, Скопjе
IZDAVAME TROSOBEN STAN VO POVRSINA OD 72 M/2 VO CENTAR KAJ BEKO, NA 1 VI KAT, SO PARNO.

CENA 350 € ( NE E FIKSNA )

TEL: 078 412 413
Нема посетени огласи
Кон почеток