Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam garsonjera

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: goran karanfilovski 21 окт. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva namestena garsoniera od 27 m 2 vo blizina na drzavna bolnica,so poseben vlez.prednost za vraboteni!
goran karanfilovski
389 78 367 124
Leaflet
Кон почеток