Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvanje stan vo Centar

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: xxxxxx 16 септ. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
До католичка црква за две студентки
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации