Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelariski prostor za izdavanje vo Centar na Skopje

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sandra Денес 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Регистриран како деловен простор и се состои од:
- Главна канцелариска соба споена со соба за состаноци
- Втора канцелариска соба
- Чајна Кујна- опремена
- Купатило, со туш кабина.
Просторот е комплетно опремен со намештај, идеален за работа на 3-4 лица. Парното е индивидуално на струја. Режиските трошоци се околу 5.000 на месец за вода и струја (вклучувајќи парно во зима)
Sandra
Leaflet
Кон почеток