Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMFOREN STAN VO CENTAR ZA IZNAJMUVANJE

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 31 окт. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR SO ODLICNA LOKACIJA 0 MKD
DELOVEN PROSTOR NA NAJDOBRA LOKACIJA ZA VASIOT BIZ 0 EUR
Stan vo naselba Aerodrom 0 MKD
Stan so 2 spalni 1 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Комфорен стан, модерно опремен, лоциран во мала зграда од 12 стана на трети од пет ката. Ориентиран е на источна страна, со две спални соби од коишто едната е работна соба, со два балкона, со лифт, централно градско греење, приватен паркинг простор. Има интернет оптика, кабелска на Макс ТВ, и комплетна опрема за живеење.
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата
Novi komfortni stanovi vo Taftalidze 1 200 EUR
Moderno opremen stan vo Kapistec 500 EUR
Se izdava stan so 3 spalni sobi vo Zdanec 0 MKD
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR NA ADVOKATSKA ULICA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации