Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komforen za semejno ziveenje

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 22 јун. 16:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

Dukan vo Kapistec so juzna orientacija 0 МКД
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МАВРОВО 0 МКД
Komforen stan vo City Tower 847 000 ЕУР
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Комфорен стан погоден за семејно живеење кој располага со 2 спални соби,кујна,трепезарија, дневна и една бања.
Станот е целосно опремен и се наоѓа на првиот кат.
Property One
078259681
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI NA KEJOT NA VARDAR 0 МКД
SE IZNAJMUVA STAN VO KARPOS 4 0 МКД
Deloven prostor vo centarot na gradot 0 МКД
Se iznajmuva deloven prostor blizu Nova Zeleznicka 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации