Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO OPREMEN STAN POZADI BUNJAKOVEC

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 22 авг. 15:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA 300 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN CENTAR PESTALOCI 260 EUR
PREKRASEN STAN VO DEBAR MAALO PO SUPER CENA 66 000 EUR
PREKRASEN GARSONJERA VO CENTAR 220 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремн стан позади т.ц Буњаковец, на одлична локација кај оу.Песталоци.
Располага со
- 2 спални соби
- дневен престој
- кујна
- купатило
- балкон
Цена: 300 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN KAJ MIDA 700 EUR
NOV PREKRASEN STAN VO KAPISTEC 350 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ RAMSTORE MALL 350 EUR
NOV STAN VO TAFTALIDZE VO BLIZINA NA CITY MALL 230 EUR
Кон почеток