Оглас од претпријатие Објавени: септ. 10 2021 04:58

KOMPLETNO RENOVIRAN NOV STAN VO DEBAR MAALO

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 10 04:58
Прегледи: 4
СИЛВЕР Сити Партнер агенција за недвижности издава нов и модерен двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар - Дебар маало. Станот е со големина од 45м2 и располага со:

- дневна,
- спална,
- бања
- тераса
- 4-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно


Цена: 290еур
К.онтакт: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации