Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno Ureden Stan vo Centar Pestaloci

330 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 21 мар. 21:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Stan od 85m2 vo Kisela Voda Pripor 65 500 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Aerodrom 250 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 300 ЕУР
                Nov Nevseluvan Stan Vo Aerodrom 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Cenata ne e fiksna i istata iznesuva 300 evra mesecna zakupnina
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar neposredna blizina na Pestaloci Grcjka Ambasada
Dve Zasebni Spalni Greenje Centralno Parno Sopstven parking pod Zgrada za Dve Vozila
Kat 3 Orientacija Jugozapad Ima Balkon
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078 268 714
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Odlicno ureden stan vo Karposh Taftalidje 400 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Kapistec 200 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 320 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации