Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno Ureden Stan vo Centar

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Dom Art 18 септ. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Agencija Dom Art

Agencija Dom Art

694 Огласи во продавницата

Kompletno Ureden Stan vo Centar Sobranie 800 ЕУР
Kompletno Ureden Stan vo Karposh 2 220 ЕУР
Kompletno uredena garsoniera vo Centar Katolicka 200 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 250 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar neposredna blizina na Vlada na Republika Makedonija
Kat 2 Greenje Struja
Kon.tel 078 26 87 14 078 417 174
Agencija Dom Art
Dom Art
Debarca br.74 Skopje
078268714
Agencija Dom Art
078 21 21 74
Leaflet
Agencija Dom Art

Agencija Dom Art

694 Огласи во продавницата
Kompletno Ureden Stan vo Karposh 2 220 ЕУР
Nov Nevseluvan Stan vo Debar Maalo Centar 500 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Taftalidze 450 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 4 250 ЕУР
Кон почеток