Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan od 92m2 vo Centar

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Дејан 10 фев. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава луксузно наместен стан до Собрание на РМ со прекрасен поглед на центарот на Скопје.

Станот е со површина од 92 м2, отворена соба за дневен престој со трпезарија и висококвалитетна комплетно опремена кујна, 2 спални и 2 купатила, и walk-in гардеробер. Зградата располага со паркинг и е приклучена на централно греење.
Дејан
075/498 636
Leaflet
Кон почеток