Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZEN STAN VO CENTAR

390 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 21 септ. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 380 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO BUNJAKOVEC 0 MKD
LUX STAN KAJ SOBOREN HRAM VO CENTAR 0 MKD
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE,POZADI LIS 74 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
IMPULS Agencija izdava nov luksuzen stan so nov nekoristen mebel. Stanot e vo blizina na Ramstor, 60m2, dnevna so spalna i detska soba, na 6-ti kat so lift, so sopstveno centralno parno.
CENA 350EUR

KONTAKT:
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075 424 130
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата
STAN VO KARPOSH I 0 EUR
 TROSOBEN NOV STAN VO CENTAR,DEBAR MAALO 1 080 EUR
Prekrasen cetvorosoben stan na Vodno Skala 1 250 EUR
TROSOBEN STAN HOTEL RUSIJA 62 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации