Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Luksuzen stan vo strog Centar 50m2

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности КОДЕКС 21 ноем. 16:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Se izdavaat stanovi kaj Klinicki Centar -
Stan vo Aerodrom 67m2 49 000 ЕУР
Kompletno renoviran stan vo Gorce Petrov 73m2 45 000 ЕУР
Top namesteno stance Kisela Voda 200 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
ш:10075
Се издава луксузно наместен стан од 50 м2 со 1 спална. Станот е комплетно наместен, има парно, тераса со отворен поглед кон Кале, паркинг за станарите.
Станот се наоѓа кај Охридска банка.
цена:280 евра месечно

Агенција за недвижности Кодекс
078/427-007

Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток