Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZNO OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI MVR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 19 јун. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 60 M2 250 ЕУР
POVOLNO STAN  OD 71m2 VO PORTA VLAE 55 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 60m2 VO STROG CENTAR 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO PALOMA BJANKA 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов стан во Центар спроти главниот влез на МВР со површина од 55 м2 на 3-ти спрат со лифт.
Станот е комплетно луксузно опремен со нов мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса.

Шифра: ИС 10439
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата
GRADEZEN PLAC KAJ STAKLARA 42 ЕУР
 EKSTRA STAN OD 65 M2 VO CENTAR 70 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 240 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации