Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzno Ureden Stan vo TAFTALIDJE

650 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Dom Art 20 дек. 13:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Cenata ne e fiksna
Se iznajmuva Luksuzno Ureden Stan vo TAFTALIDJE Neposredna blizina na Pedagoshka,Vero Taftalidje.
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Agencija Dom Art
Agencija Dom Art nudi,a i za prodazba i iznajmuvanje> stanovi , kuki , vili , vikendici, placovi, delovni prostorii, magacini.
Visit our store page
Debarca br.74 Skopje Show on the map
078268714
Agencija Dom Art
078268714
Agencija Dom Art

Agencija Dom Art

701 Огласи во продавницата
Se iznajmuva Nov Stan vo City Garden 270 EUR
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 2 200 EUR
Nov Nevseluvan Moderno ureden Stan vo Karpos -
SE IZNAJMUVA NOV NEVSELUVAN STAN VO KARPOSH 250 EUR
Кон почеток