Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUX MODEREN STAN NA VODNO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property Alliance - City Investment Group 10 јан. 13:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property Alliance - City Investment Group
SE IZDAVA LUX STAN NA VODNO 0 EUR
LUX STAN ZA IZDAVANJE VO CENTAR 550 EUR
STAN ZA IZDAVANJE VO CRNICE 300 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO CENTAR KAPISTEC 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA;1382
SE IZDAVA LUX MODEREN STAN NA VODNO, KOMPLET OPREMEN SO DNEVNA, KUJNA I TRPEZARIJA, 3 SPALNI SOBI, 2 KUPATILA, 2 TERASI, SEKOJA SOBA IMA KLIMA I TV, SO POGLED KON VODNO, PARKING MESTO.
KONTAKT TEL; 02/3126-264, 078/442-100
MAIL; [email protected]
Property Alliance - City Investment Group
Најдобри понуди на пазарот за недвижнини во Македонија a member of Investment Group SK - Switzerland
Посетете ја нашата продавница
Veljko vlahovikj Прикажи на мапата
02 3126 264
Property Alliance - City Investment Group
02 3126 264
Property Alliance - City Investment Group
LUX STAN VO CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 0 EUR
Se izdava prekrasen stan vo Aerdrom 300 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO CENTAR POZADI VLADA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации