Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUXURIOUS APARTMENT 130M2 IN PARK RESIDENCE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 02 јул. 11:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

MODERNO NAMESTEN STAN 120m2 VO CENTAR 0 MKD
Moderen stan od 56m2 vo Micurin 250 EUR
Moderen stan na odlicna lokacija 550 EUR
Nov komforen stan vo Taftalidze 1 1 200 EUR
Luxurious apartment 130m2, created by a professional interior design team, with luxurious furniture of the highest quality materials and home appliances with the latest technology.

The apartment has a spacious living room and a dining room, fully equipped kitchen, 2 bedrooms (one of which is a children's room, but can be rearranged for another purpose), 2 toilets and a spacious terrace overlooking the river Vardar and the green riverside.

The apartment is located on the 3rd floor of the Park Residence complex which has a 5 star hotel, the most modern gym and spa center, restaurants and bars.

Parking spaces in garage available.


Луксузен стан 130м2, уредуван од професионален тим за внатрешно уредување, со луксузен мебел од најквалитетни материјали и домашни апарати со најнова технологија.

Станот располага со пространа дневна соба и терпезарија, комплетно опремена кујна, 2 спални соби (од кои едната е детска соба, но по потреба на клиентот може да се преуреди за друга намена), 2 тоалета и пространа тераса со поглед на Вардар.

Станот е лоциран на 3ти кат во комплексот Парк Резиденс кој располага со хотел со 5 звезди, најсовремена теретана и спа центар, ресторани и барови.

Паркинг места во гаража на располагање.
Property One
078306083


WhatsApp:
078306083
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
Se iznajmuva nov stan na odlicna lokacija 450 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 MKD
NOV DUPLEKS VO TAFTALIGE 132 000 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR 750m2 VO DELOVNA ZGRADA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации