Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mal stan 40m2 vo Kapistec

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vlado 12 фев. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Izdavam mal dvosoben stan vo Kapistec, od 40 m2, so posebna spalna/dnevna, so klima, lift, peralna, TV Internet.
info: 076431177, 070656444 Viber, WhatsApp
Leaflet
Кон почеток