Објавени: јул. 30 2022 11:25

Moderen stan vo strog Centar

Објавени: јул. 30 11:25
Прегледи: 3561
Се издава ултра модерен стан во строг центар, на 2 кат со лифт, пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални, работна, бања и логија. Станот е целосно опремен со нов, стилски мебел, современи уреди и апарати.Позицијата до главната улица Македонија и блискоста до сите главни знаменитости, реката Вардар, кафетерии и ресторанти го прави посебно атрактивен.Веднаш вселив. Контакт 070 274 088 Марта.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации