Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MODEREN TROSOBEN DUPLEKS VO KAPISTEC

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 20 јун. 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

ODLICHEN STAN VO KARPOSH 4 950 EUR
3 SOBEN STAN VO CRNICHE ZA EKSTRA CENA 270 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR GRCKA AMBASADA 210 EUR
NOVI STANOVI VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA 1 150 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново и модерно опремен дуплекс во Капиштец.
Станот располага со
- голем дневен престој со трпезарија
- комплетно опремена кујна
- 2 купатила
- балкон со поглед кон Водно
- градско парно
- лифт
- паркинг
Цена 300 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE KAJ NOVA -
SE IZDAVА STAN VO AERODROM POZADI CAPITOL MALL 250 EUR
ODLICHEN PRAZEN STAN SO GARAZA VO CENTAR 250 EUR
ULTRA MODEREN STAN KAJ UNIVERZALNA 350 EUR
Кон почеток