Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moderno Ureden Nov Nevseluvan Stan vo Karposh

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности 20 окт. 08:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Ultra Moderno Ureden Stan vo Centar 0 ЕУР
Stan vo Kompleks Aleksandrija 73 000 ЕУР
MODERNO UREDEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
        Se prodava kompletno ureden stan vo Kozle 55 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh Neposredna Blizina na CITY MALL
Tri Zasebni Spalni Balkon Orientacija Sever-Istok
Kat 9
Parking mesto pred Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
Агенција за недвижности
078268714
Se iznajmuva Nov Moderno ureden Stan vo City Tower 270 ЕУР
Se iznajmuva Nov Stan vo Taftalidze 1 0 ЕУР
Luks Stan vo Kozle 1 000 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Renoviran Stan vo Centar 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации