Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MODERNO UREDEN STAN VO TAFTALIDJE

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 10 дек. 22:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se iznajmuva Moderno Ureden stan vo Taftalidje Zgrada na Adora Diamond
Kat 4 Klimatiziran Zasebna Spalna Balkon Orientacija Zapad
Greenje Centralno Parno Sopstven Parking Prostor pod Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации