Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN 2- SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 21 авг. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
NOVA GRADBA SO 2 SPALNI  N. L. 200 EUR
SUPER NOV STAN 56m2 SO 2 SP GARAZA N LISICE 57 000 EUR
TROSOBEN UBAVO NAMESTEN STAN VO AERODROM 300 EUR
STAN VO KARPOS 3 OD SEPTEMVRI 180 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Ш. 12726 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН ЗА 2-ЦА СТУДЕНТИ ИЛИ ПАР. НА 2/5 КАТА, КОМПЛЕТ НАМЕСТЕН СО ПАРНО.
ВСЕЛИВ НА 15.09.

ЦЕНА 200 Е

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
CETIRISOBEN STAN NA DZON KENEDI 61 000 EUR
STAN SO EDNA SPALNA NA 1KAT NOVOGRADBA KAJ CESMA 54 000 EUR
SOVREMENO NAMESTEN 3 SOBEN VO CENTAR PROLET 250 EUR
3 SOBEN STAN VO PONOVA ZGRADA 76 000 EUR
Кон почеток