Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Namesten 3 soben stan vo Centar Bunjakovec

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 22 авг. 17:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se prodava stan 50 m2 so dvor 87 m2 kaj Bit Pazar 77 800 ЕУР
PREKRASNA KUKA VO KOZLE 200 000 ЕУР
PREKRASNA NAMESTENA KUKA VO BARDOVCI 155 000 ЕУР
Se iznajmuva 3soben stan nad Vodno ouKoco Racin 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан во строг Центар, до Порта Буњаковец.

Површина 50 м2
3 собен
Тераса
Кат 3 без лифт
Делумно реновиран
Комплетно наместе
Греење на струја - панели (во секоја соба има по еден панел)

Цена 250 Евра

Шифра Д122
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации