Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV LUKSUZEN STAN VO CENTAR KAJ BUGARSKA AMBASADA

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 22 авг. 16:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

ATRAKTIVEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA -
NOV LUXUZEN STAN NA VODNO 320 EUR
EXKLUZIVNI NOVI STANOVI VO CENTAR KAJ KLINICKI 1 150 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава модерно опремен стан во Центар, на мирна локација кај Бугарска Амбасада.
- 1 спална соба
Станот е на 6-ти кат и има тераса со стаклена ограда и алуминиумски држачи, со одличен отворен поглед.

Луксузно и модерно опремен со најквалитетен мебел и апарати:
- Италијански гранитни плочки,
- Храстов паркет, стаклени огради со хромирани елементи,
- Италијанска кожна гарнитура,
- Кујна од медиапан - висок сјај и кревет, плакари од високо-квалитетна иверица)
- Кујнски апарати од Faber/Nardi,
- SMART Телевизор 122cm со WIFI,
- Видео надзор и видеофон,
- Клима 3.5 KW - Инвертер (ладење и греење)
- Приватно греење на струја
- Уметнички слики
- LED - амбиентално осветлување
- Просторија со полици и закачалки - гардеробер/остава
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
NOV PREKRASEN STAN KAJ GRCKA AMB.SO PARKING 300 EUR
NOV PREKRASEN MODEREN STAN VO ADORA FLATIRON 290 EUR
PRAZEN NOV STAN VO CENTAR NA JUZEN BULEVAR 200 EUR
NOVA KUKA SO DELOVNO STANBENA NAMENA VO CENTAR 2 300 EUR
Кон почеток