Оглас од претпријатие Објавени: фев. 04 2022 09:08

Nov moderen stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 04 09:08
Прегледи: 91
SILVER City Partner agencija izdava NOV MODEREN STAN VO DEBAR MAALO. Stanot se naogja vo nova zgrada, opremen so nov mebel i raspolaga so:
- dnevna soba so trpezarija
- kopmpletno opremena kujna
- spalna soba
- kupatilo
- francuska terasa

cena: 280 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации