Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAJ KJUBI

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 18 апр. 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

LUX STAN VO CENTAR POZADI ZGRADATA NA EU 450 EUR
NOV PRAZEN STAN VO CENTAR KAJ KJUBI 200 EUR
PREKRASEN RASKOSEN STAN VO AERODROM 65 000 EUR
DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARII VO CENTAR 280 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава нов, до сега не користен стан во Центар кај Кјуби, спроти Тутунски Комбинат.
- 78м2
- 1 /5 спрат со лифт
- 2 простории
- балкон
- градско парно
- гаража
Цена 250 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
NOV PREKRASEN 4 SOBEN DUPLEKS VO KOZLE 350 EUR
NOV ODLICNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 350 EUR
MODEREN 3 SOBEN STAN KAJ KAJ GIMNAZIJA NOVA 240 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO MICHURIN 300 EUR
Кон почеток