Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov Nevseluvan Stan vo Taftalidje 1 Gimnazija Nova

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 01 септ. 16:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
       Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan 230 ЕУР
  Nov Moderno Ureden Stan vo Centar Debar Maalo 0 ЕУР
Nov Nevseluvan Stan vo Centar Vodno 390 ЕУР
        Kompletno Ureden Stan vo Aerodrom 250 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Taftalidje 1 neposredna blizina na Gimnazija Nova
Kat 5 Balkon Orientacija Juzna Neprecen Pogled
Zasebna Spalna Dnevna Kompletno Uredena Kujna
Sopstven Parking pod Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel.078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Kompletno Ureden Stan vo Karpos 300 ЕУР
Se iznajmuva cetvorosben stan vo Nastel Taftalidze 800 ЕУР
SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN VO CITY TOWER 270 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации