Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV ODLICNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 16 авг. 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1219 Огласи во продавницата

NOVO OPREMEN STAN VO STROG CENTAR 470 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR 600 ЕУР
STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA OD 38 DO 57m2 1 050 ЕУР
OPREMEN MODEREN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO 280 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан во Капиштец - Козле, на 2 4 спрат со лифт.
Располага со:
- 2 спални соби
- дневен престој
- коплетно опремена кујна
- купатило и гостински тоалет
- балкон со отворен јужен поглед према Водно.
- сопствено парно греење и клима уреди
Цена: 350 евра
078/726-229

City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1219 Огласи во продавницата
KOMPLETNO NOVO OPREMEN SТAN NA VODNO 420 ЕУР
EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
NOVI NEVSELUVANI STANBENO DELOVNI PROSTORI 220 ЕУР
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI KLINICHKI 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации