Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 30 мај 13:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

511 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN VO GRADSKI ZID KAJ DOM NA GRADEZNICI 94 000 EUR
SE IZDAVA STAN ZA STUDENTI KAJ MLECEN 300 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
POVOLNO TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 54 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов стан во Дебар Маало кај Граве со површина од 55 м2, на 4-ти спрат со лифт.
Истиот располага со дневна соба, 2 спални соби, бања и тераса.
Станот се издава празен со кујна.
Поволен е за деловен простор.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10353
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

511 Огласи во продавницата
TROSOBEN RENOVIRAN STAN VO LEPTOKARIJA 82 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KARPOS 3 250 EUR
DELOVEN PROSTOR OD 60m2 VO STROG CENTAR 300 EUR
NOV OPREMEN STAN VO KOMPLEKS MI - DA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации