Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov Stan vo Centar Skopje

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Maja 24 фев. 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 52m2 vo Centar vo Skopje.
Zgrada do Katolicka Crkva, na 5 kat so lift.
Nova zgrada, kompletno nov namestaj, nevselen.
Sodrzi dneven prestoj so kujna, spalna , terasa so pogled na Beverli trgovski.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации