Оглас од претпријатие Објавени: авг. 13 2020 02:40

NOV TROSOBEN 105m2 CENTAR GRCKA AMBASADA

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 13 02:40
Прегледи: 85
SIFRA:22080

Se izdava NOV namesten trosoben stan 105m2 vo Centar kaj Porta Bunjakovec, na 1- vi kat so lift, centralno parno, 2 spalni, terasa, kompletno opremena kujna.......

Cena: 500evra

Kontakt:
077 705 108
077 705 109
02 0351-300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
MoneyGram-moneytransfer
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации