Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2021 09:36

Nov trosoben stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 15 09:36
Прегледи: 2
SILVER City Partner izdava ultra moderen nov stan vo Debar Maalo. Stanot e kompletno opremen i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna
- 2 spalni sobi
- kupatilo
- balkon
- parking

cena: 320 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации