Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Novonamesten dvosoben stan 40m2 vo Centar

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 05 септ. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICNA GARSONJERA 29M2 VO KAPISTEC 35 000 ЕУР
Stan 43m2 vo Karpos 4 za prodazba so dvor 45 000 ЕУР
Trosoben 64m2 stan vo Debar Maalo 1 250 ЕУР
TROSOBEN 53M2 STAN VO KARPOS 1 SPROTI MASINKI 47 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава новонаместен двособен стан 40м2 во Центар на 1ви кат со лифт.
Располага со дневна кујна трпезарија,посебна спална соба,бања и тераса.
шифра 1149
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Namesten 57m2 pozadi Univerzalna sala Centar 240 ЕУР
Stan od 54m2 vo Karpos 3 Rumunski zgradi 54 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN 49M2 STAN VO VLAE 920 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN TROSOBEN STAN 65M2 VO KARPOS 1 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации