Оглас од претпријатие Објавени: јан. 25 2022 02:11

Odlicen stan 45m2 nasproti Gradezen

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 25 02:11
Прегледи: 58
Шифра: 25222

Агенција Home Art изнајмува одличен стан со една спална соба од 45м2 на 2 кат со градско парно греење, веднаш насроти Градежен факултет.

Цена: 260 Евра/месечна закупнина

Контакт тел. 02 6 152-187
075/292-541

info@homeart.mk
www.homeart.mk
Опис на линк

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата

078244198

https://www.homeart.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 078244198 https://www.homeart.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации