Оглас од претпријатие Објавени: јул. 08 2021 07:15

Odlicen stan vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 08 07:15
Прегледи: 2
SILVER City Partner agencija izdava ODLICHEN STAN VO CENTAR vo nova zgrada blizu klinichki. Stanot e kompletno moderno opremen i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna so trpezarija
- spalna soba
- kupatilo
- balkon
- gradsko parno
- parking

cena: 250 eur (fiksna)
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации