Македонски | Shqip | English |

ODLICHEN STAN POZADI UNIVERZALNA ZA SUPER CENA

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: City Partner 06 јун. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50 m2
Локација: Центар, Скопjе
CITY PARTNER AGENCIJA izdava odlichen stan 50m2 na prvi kat, pozadi Univerzalna sala.
Stanot raspolaga so:
- dnevna soba
- 1 spalna soba
- kujna
- banja
- terasa
cena 200 eur
kontakt telefon 078/726-229
Нема посетени огласи
Кон почеток