Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICNO OPREMEN DUPLEKS STAN VO PORTA BUNJAKOVEC

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 дек. 11:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

510 Огласи во продавницата

PRAZEN TROSOBEN STAN ZA KANCELARII VO CENTAR 320 ЕУР
BARAME PLAC ZA GRADBA VO HROM -
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 950 ЕУР
LUKSUZNO OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI MVR -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава одличен дуплекс стан во Порта Буњаковец со површина од 100 м2, на 7-ми спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, бања и тераса, а на горното ниво располага со 2 спални соби и бања.

Шифра 10215
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454590 075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

510 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO KARPOS 4 -
PLAC VO PRZINO SO 2 MARKICI -
STAN OD 82m2 VO KARPOS 4 57 000 ЕУР
IMOT VO RADISANI NA GLAVNA ULICA -
Кон почеток