Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNO OPREMEN DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

330 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 мај 14:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата

ODLICEN NOV KOMFOREN STAN VO HROM 0 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO AERODROM 0 MKD
STAN VO DEBAR MAALO ODLICNO OPREMEN NOV 400 EUR
NOVI NAMESTENI STANOVI VO NVOO LISICE 150 EUR
Се издава нов стан во Дебар Маало кај Министерство за култура со површина од 45 м2 на 3-ти спрат со лифт.
Станот е комплетно опремен со нов мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса.
Со станот следува паркинг место.

Цена: 330 еур месечно

Шифра: ИС 10424
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN 48M2 VO KISELA VODA 39 000 EUR
GRADEZEN PLAC NA KACANICKI PAT 42 EUR
SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ MLECEN 320 EUR
POVOLNO SE IZDAVA KUKA VO SOPISTE 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации