Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLUNAMESTEN STAN NA LENINOVA

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 25 јан. 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Ш. 16310 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ПРАЗЕН 2-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ХОЛАНДСКА АМБАСАДА. КУЈНА БЕЗ БЕЛА ТЕХНИКА. ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, НА 5-ТИ КАТ, ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, КЛИМА.
ЦЕНА 180 e

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Кон почеток