Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRAZEN 3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 15 септ. 18:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

RASKOSHEN STAN OD 150M2 POZADI RAMSTOR VO CENTAR 500 ЕУР
NOV MODEREN STAN VO KARPOS KOMPLEKS MIDA 400 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE 1 300 ЕУР
LUXUZNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 260 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава празен стан во Центар кај Градска болница.
Станот располaга со :
- 2 спални
- опремена кујна
- 2 купатила
Цена: 400 евра
078//726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOVO NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
OPREMEN NOV STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 250 ЕУР
RASKOSEN KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 4 400 ЕУР
MODEREN DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации