Оглас од претпријатие Објавени: фев. 18 2022 04:06

Prekrasen moderen stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 18 04:06
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija izdava PREKRASEN MODEREN STAN 60m2 VO DEBAR MAALO. Stanot e kompletno novo opremen i raspolaga so:
- dnevna soba
- trpezarija
- kujna
- kupatilo
- spalna soba
- 2 balkoni
- centralno parno greenje

cena: 260 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации