Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2022 07:03

Prekrasen nov cetvorosoben stan 95m2 Crnice

Објавени: јан. 13 07:03
Прегледи: 597
-FOR RENT...
-Luxury Apartment is 95 m2,on 2ht floor with elevator (4 in total)located on atractive location in Vodno/Crnice),
-Terrace-2
-The apartment has living with sofa & dining area,3 bedrooms,kitchen,2 bathroom,2teracces
-Parking place-Garage x 2.
-The Building is new,the apartments is empty with fully Kitchen
Avaiable -NOW

-IZDAVAМЕ-FOR RENT
-Располага со површина од 95м2 na 2/4кат со лифт во нова градба на Атрактивна локација на Водно-Црниче
-Располага со просторна дневна со трпезариски дел,3 спални,2 бањи,
-Обезбеден паркинг простор- 2 паркинзи во Гаража
-Тераса 2
-Станот се издава Празен со комплетно опремена кујна,
-СЛОБОДЕН-ВЕДНАШ
-Месечна закупнина-по Договор
Information:
🧒🏻 Zlatko 🇲🇰 📞078/218-306
🧒🏻 Velimir 🇲🇰 📞070/369-951
🏠 MyNewHome-PropertySkopje
✉️ mynewhomemk@gmail.com
✉️ mojotnovdom@gmail.com
Опис на линк

MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко.
Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Лондонска bb

078218306

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко.
Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
ул. Лондонска bb 078218306

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации