Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO CENTAR ZA IZNAJMUVANJE

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Property One 06 јун. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Наместен, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Moderen i komforen stan 80m2 vo Centar nasproti Evropska Unija. Stanot e kompletno namesten so 2 spalni sobi, toalet, kompletno opremena kujna i balkon so pogled na Centar.

Нема посетени огласи
Кон почеток