Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAV DVOSOBEN STAN KISELA VODA

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛИДЕР 17 септ. 12:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

381 Огласи во продавницата

CETVOROSOBEN STAN VO K.VODA VSELIV JUNI 2017 1 000 EUR
SE IZDAVA KANCELARIJA NOVA ZGRADA 180 EUR
TROSOBEN STAN MICURIN VTOR KAT 69 000 EUR
DVOSOBEN STAN  REONSKI CENTAR-AERODORM 57 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
IZDAVAME UBAV STAN LOCIRAN VO BLIZINA NA EKONOMSKOTO UCILISTE VO KISELA VODA, IDEALEN ZA DVE LICA, RASPOLAGA SO EDNA KOMFORNA SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA, BANJA, OSTAVA, BALKON, POSEDUVA CENTRALNO PARNO GREENJE RENOVIRAN KOMPLETNO OPREMEN SO NOV MEBEL, SLIKI NA VIBER ILI NA EMAIL, CENA 150EVRA,
POVEKJE INF NA 078-439-120
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Посетете ја нашата продавница
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Прикажи на мапата
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

381 Огласи во продавницата
CHEVROLET SPARK 2 199 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ OU PESTALOCI -
STAN KARPOS 4  PRIZEMJE 67 000 EUR
TROSOBEN OPREMEN AERODROM 230 EUR
Кон почеток