Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Влатко 17 фев. 22:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vo strog centar , na Rekord se izdava renoviran stan idealen za kacelariski prostor. Tri sobi, kupatilo i mini kujna. Moznost za obezbeden parking prostor.
Влатко
071321565
Leaflet
Кон почеток