Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 40M2 VO CENTAR

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 фев. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA KUKA OD 220m2 VO CRNICE 1 500 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 52m2 VO CENTAR PORTA 420 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 42M2 VO KARPOS 3 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 53m2 VO HROM 7 500 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов двособен стан со површина од 40м2 во Центар - комлекс FlatIron.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Топол и модерен дом - комлетно нов и целосно опремен.
Кревет и душек Bernarda, Анти бактериски душек. Клима, ТВ, машина за садови се комплетно ново.
Се наоѓа на 2 кат во зграда од 15 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2,5
Квадратура: 40 m²
Греење: Централно
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2017
Година на реновирање: 2017
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Југозапад
Адреса: Flatiron

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1152

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45m2 VO TAFTALIDZE 1 220 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 65m2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 63M2 VO NOVO LISICE 280 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации