Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 51м2 VO CENTAR UNIVERZALNA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 мај 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 135m2 VO CRNICE 600 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 55m2 VO CENTAR KAJ ROMANSKA 300 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 100m2 VO KARPOS 400 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO KARPOS 240 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава празен двособен стан позади Универзална сала, во нова зграда. Станот е 51 М2, со 2 простории, кујнски елементи, клима и можност за приклучок на градско парно. На 5ти кат од 7, со лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4238

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 70M2 VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 58m2 VO AERDOROM 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 59M2 VO KARPOS 1 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 59M2 VO CENTAR 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации